Moje zmienia wszystko nowa aplikacja mobilna ING Informacja prasowa

Moje zmienia wszystko nowa aplikacja mobilna ING Informacja prasowa

Polskim i musialam to aktualizowac – wyszlo w angielskim. Nie mam pojecia gdzie w tej aplikacji moge siebie skreslic z listy urzadzen zaufanych i nie znam na tyle angielskiego zeby godzinami tego szukac. Piszę tu o przypadku gdy w telefonie nie ma karty SIM, a połączenie jest na wifi. Nie uruchomisz jej, jeżeli telefon nie ma dostępu do usług Google. Kupiłam nowego Huawei i sie okazało, że nie mogę ściągnąć aplikacji ING. Ta aplikacja w niczym nie jest gorsza od aplikacji PKO, podobno najlepszej na świecie.

@Dominik76PL @Romuel Spróbujcie ponownie uruchomić telefon a następnie zalogujcie się do Mojego ING mobile korzystając z danych komórkowych.Dajcie znać, czy pomogło. Ostatecznie ocena aplikacji to jednak kwestia japońskie indeksy spadły, akcje nissan spadły do minimum 8 lat indywidualna. Pozytywne opinie o IKO też są całkowicie zrozumiałe i uzasadnione, co też znajduje odzwierciedlenie w rankingu. Bank już dłuższy czas temu wyłączył tę funkcję w bankowości elektronicznej.

Konta osobiste i firmowe

Dodatkowo, po każdej transakcji (przelewie, wypłacie z bankomatu, zapłacie kartą) bank wysyła powiadomienie typu push. Z aplikacją mobilną ING możesz zlecić dowolny przelew, w tym także natychmiastowy, walutowy i podatkowy. Operacje wykonywane w bankowości internetowej na komputerze potwierdzisz przy pomocy powiadomienia na telefonie (mobilna autoryzacja).

  • Ta aplikacja w niczym nie jest gorsza od aplikacji PKO, podobno najlepszej na świecie.
  • Analizujemy rozwiązanie dostarczane przez Huawei (AppGallery), ale nie podjęliśmy decyzji o udostępnieniu naszej aplikacji mobilnej w tym sklepie.
  • „Aktualizacja to kolejny ukłon w stronę użytkowników naszej bankowości mobilnej.
  • Skorzystanie z tej możliwości wymaga potwierdzenia w systemie bankowości elektronicznej banków, w którym posiadasz rachunki.

ING Bank Śląski wdrożył też w swoim systemie bankowości elektronicznej biometrię behawioralną, choć póki co w ramach pilotażu. To dodatkowe zabezpieczenie, które opiera się na “śledzeniu” przez system aktywności klienta, np. Po stworzeniu unikalnego i trudnego do podrobienia profilu użytkownika każde nietypowe użycie aplikacji / serwisu transakcyjnego zostanie w przyszłości szybko wychwycone (weryfikacja behawioralna). Na uwagę zasługuje chociażby dostęp do Celów Oszczędnościowych oraz możliwość zapisania zdjęcia paragonu. Aplikację bankową w ING Banku Śląskim wyróżnia też Klawiatura Moje ING – przydatne narzędzie umożliwiające szybkie i – co ważne – bezpieczne zlecanie przelewów i dokonywanie płatności bez uruchamiania aplikacji, np. Deweloper (ING Bank Slaski S.A.) wskazał, że zasady ochrony prywatności w aplikacji mogą obejmować opisane poniżej metody przetwarzania danych.

Aplikacja ING na Huawei

Od niedawna jestem klientem ING. Rozważam zainstalowanie aplikacji mobilnej na smartfonie z Androidem 7.0. Jedną z podstawowych zasad bezpieczeństwa bankowości mobilnej jest aktualizacja oprogramowania na bieżąco, tymczasem w internecie znalazłem informacje, że ta wersja Androida nie otrzymuje już aktualizacji bezpieczeństwa. W nowej wersji do ikonki aplikacji mobilnej Moje ING na ekranie głównym telefonu dodano skróty do najpopularniejszych funkcji.

Sprawdzimy, co możemy dla Ciebie zrobić, byś nie ponosiła dodatkowych kosztów. Zalogować się do systemu odciskiem palca (iOS) lub pinem, bez konieczności podawania loginu. Klienci będą mogli także ustawić podgląd stanu konta przed wybierając najlepszy dzień obrotu oprogramowania zalogowaniem w postaci kwotowej lub procentowej. W następnych miesiącach bank będzie rozbudowywał Moje ING mobile o kolejne funkcje. Płatności mobilne BLIK i HCE, przechowywanie paragonów oraz interaktywne powiadomienia PUSH.

Re.: Zmiana języka na Polski

Łączy ona zalety systemu Moje ING z możliwościami, jakie dają urządzenia mobilne. Dorota-Ewa w takiej sytuacji w ustawieniach naszej aplikacji usuń swój telefon z listy urządzeń zaufanych. Wybierz odpowiedni dla siebie język i przejdź ponownie aktywację aplikacji mobilnej. Nie podjęliśmy decyzji o udostępnieniu naszej aplikacji mobilnej w tym sklepie. Moje ING mobile jest dość prosta i intuicyjna w obsłudze, zwłaszcza po uporządkowaniu przez bank opcji związanych z ustawieniami oraz czytelnym pogrupowaniu usług.

„Aktualizacja to kolejny ukłon w stronę użytkowników naszej bankowości mobilnej. Zmieniamy się dla nich, aby mogli bankować tak jak lubią, prosto i wygodnie” – powiedziała Katarzyna Stawecka, Dyrektor Banku odpowiedzialna za Digital Transformation w ING Banku Śląskim. Po wyjściu z aplikacji zostaniesz z niej automatycznie wylogowany. W bankowości mobilnej ING Banku Śląskiego dokonasz wszystkich najpotrzebniejszych zmian ustawień posiadanych produktów. Bez problemu zastrzeżesz kartę lub zablokujesz ją na pewien czas. Nie tylko sprawdzisz, ale także zmienisz obowiązujące limity transakcyjne, jak również PIN do autoryzacji transakcji kartą.

Aktualizacja danych osobistych – nowy dowód

Banki bardzo powoli dostosowują swoje aplikacji do telefonów Huawei, niestety trzeba uzbroić się w cierpliwość… Dodajmy jeszcze możliwość obsługi głosowej przy pomocy Asystenta Google, dzięki któremu zlecisz szybki przelew, sprawdzisz saldo czy wygenerujesz kod Blik oraz szybkie i wygodne płatności na autostradach (Autopay). Co do ustawień samej aplikacji banku, to można w niej ustawić powiadomienia PUSH o zdarzeniach dotyczących wybranych produktów. Nie można uruchomić aplikacji -mam komunikat że nie udało się pobrać danych.

Zmiany w aplikacji i bankowości Moje ING

Wirtualny asystent podpowiada, że mogę wprowadzić serię i numer dowodu osobistego. Upłynął okres ważności mojego dowodu osobistego, mam już nowy i chciałbym dokonać aktualizacji danych.

Nowa wersja aplikacji Moje ING ma numer 3.0.1 i jest dostępna w sklepie Google Play. Moje ING mobile jest dostępna na systemy Android, iOS oraz Windows Phone 10. Aplikacja jest rozwijana w oparciu o szczegółowe wywiady i badania prowadzone z klientami banku.

Użytkownicy mogą także w aplikacji zamawiać i konfigurować produkty oraz usługi bankowe. Niestety aplikacja nadal nie działa na sieci komórkowej. Pytam, bo zamierzam royce & associates zredukował udziały w century casinos, inc. by zmienić telefon na nowszy model Huawei i niestety usługi Google są niedostępne, a nie ukrywam, że aplikacja jest mi bardzo potrzebna i często jej używam.

Aktywacja polega na powiązaniu aplikacji z urządzeniem oraz nadaniu czterocyfrowego PIN-u do logowania. Rzecz jasna później możemy ustawić logowanie biometryczne. ING Bank Śląski zmienił menu oraz panel użytkownika Mojego ING zarówno w aplikacji mobilnej, jak i w systemie bankowości internetowej.

Możesz też spłacać kartę kredytową, a wachlarz dostępnych opcji związanych z transakcjami uzupełniają doładowanie Netflixa, Spotify (czy innych platform multimedialnych) oraz oczywiście telefonu na kartę. Aplikacja w czytelny sposób podsumowuje wydatki w bieżącym miesiącu, dzieląc je również na kategorie. Aplikację ING na telefon wyróżnia też fakt, że wiele jej funkcji dostępnych jest jeszcze przed zalogowaniem. Przed logowaniem nie sprawdzimy natomiast historii ostatnio wykonanych operacji.

Jeśli masz ustawioną wersję angielską swojego telefonu, aplikacja sama otworzy się właśnie w tej wersji językowej. Bank tworzy system Moje ING oraz aplikację Moje ING mobile w oparciu o szczegółową analizę potrzeb klientów. Moje ING mobile wspiera klientów w zajmowaniu się codziennymi finansami. Daje dostęp do wszystkich zaawansowanych narzędzi systemu Mojego ING, pełniąc rolę osobistego doradcy finansowego. Pozwala na pełną analizę wydatków, wyznaczanie, planowanie i pilnowanie budżetu miesięcznego oraz określanie celów oszczędnościowych.

Moje zmienia wszystko nowa aplikacja mobilna ING Informacja prasowa
Moje zmienia wszystko nowa aplikacja mobilna ING Informacja prasowa
Shopping cart